Adıyaman Haberin
HV
25 EYLÜL Pazar 22:48
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun İzmit Batı Kavşağı-Kandıra Kavşağı İstanbul-Ankara istikametinde üstyapı ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle hafta içi hergün 22:00-06:00 saatleri arasında otoyol trafiğe kapatılarak ulaşım İzmit Batı Kavşağından D-100 yoluna yönlendirilmektedir.
2İzmir-Çeşme Otoyolunun 4-6.km.leri arasında (Güzelbahçe Kavşağı-Urla Kavşağı) ekolojik köprü yapım çalışmaları nedeniyle İzmir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılmış olup ulaşım 2. ve 3. şeritlerden sağlanmaktadır.
3Anadolu Otoyolunun Ankara-Bolu İl Sınırı-Çamlıdere Kavşağı 18-19.km.leri arasında bulunan Tatlak Köprüsünde tabliye ve üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Bozkır-Hadim yolunun 29-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Manavgat-Alanya-Gazipaşa yolunun 48-49.km.leri arasında meydana gelen yol çökmesi nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
6Trabzon Gümüşhane il sınırı, Gümüşhane, Bayburt yolunun 41-53. km. leri arasında (Gümüşhane çevre yolu) bulunan 13 adet tünelde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemi bakım onarım çalışması nedeniyle 26-30.09.2022 günleri arası (5 gün), 08:00-17:00 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.
7Sivas-Zara yolunun 45-51.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
8Hakkari-Yüksekova yolunun 67-77.km.leri arasında BSK kaplamalı kavşak ve kaldırım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Sinop-Boyabat yolunun 51.km.sinde köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi