Gündem
Giriş Tarihi : 11-10-2021 20:20   Güncelleme : 11-10-2021 20:20

VATANDAŞLARIMIZ, EVDE BAKIM HİZMETİMİZDEN ÇOK MEMNUN

   Adıyamanlı vatandaşlar, Belediyemizin yaşlı ve engelli vatandaşlara evde saç ve sakal tıraşı olma imkanı sağlayan evde bakım hizmetinden çok memnun

VATANDAŞLARIMIZ, EVDE BAKIM HİZMETİMİZDEN ÇOK MEMNUN

   Adıyamanlı vatandaşlar, Belediyemizin yaşlı ve engelli vatandaşlara evde saç ve sakal tıraşı olma imkanı sağlayan evde bakım hizmetinden çok memnun.

   Sosyal projelere büyük önem veren Adıyaman Belediyemizin uzun yıllardır sürdürdüğü ve birçok kesim tarafından büyük takdir toplayan yaşlı ve engelli vatandaşlara evde tıraş hizmetinden ihtiyaç duyan vatandaşlarda çok memnun.

   Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesindeki Toplumsal Gelişim Merkezimiz (TOGEM) tarafından gerçekleştirilen proje hakkında bilgi veren yetkililerimiz, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ihtiyaç duyan yoksul ve kimsesiz yaşlılar ile engelli vatandaşlar için saç ve sakal kesimi hizmetlerinin evlerinde yapıldığını dile getirdi.

   Hizmetten yararlanan vatandaşlar ise böyle bir uygulamadan dolayı yetkililerimize teşekkür ederek, kendileri için büyük bir sorunun Adıyaman Belediyesi tarafından halledildiğini dile getirdiler.

AdminAdmin