Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2022 16:19   Güncelleme : 16-02-2022 16:19

TURİZMCİLERDEN, BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR

TURİZMCİLERDEN, BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR

TURİZMCİLERDEN, BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR

   Adıyaman’da turizmin gelişmesi için hiçbir görevden kaçmayan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, tanıtım anlamında yaptığı çalışmalarla takdir görüyor.

   Adıyaman’ın örfünü, adetlerini, geleneklerini, turistik değerlerini ve yöresel tatlarını tanıtma adına her projeye sonuna kadar destek veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘ın bu çabası her kesimden olduğu gibi turizmcilerden de takdir görüyor.

   Göreve geldiği günden bu yana il içinde ve il dışında her türlü tanıtım organizasyonunda Adıyaman’ın değerlerinin tanıtılmasını sağlayan Belediyemizin geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Emitt Fuarı’na katılarak Adıyaman’ın tanıtımına sunduğu katkıdan dolayı Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘a yaptıkları ziyarette teşekkür eden Adıyamanlı turizmciler, ancak el birliği yaparak Adıyaman’ın değerlerinin ayağa kaldırılabileceğini söyledi.

   Ziyaretle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, kendisini ziyaret eden Adıyamanlı turizmcilere teşekkür ederek, “Adıyaman Belediyesi olarak turizme çok önem veriyoruz. Adıyaman’da turizmi geliştirmek istiyorsak ilimizin değerlerini tanıtma işine özen göstermeliyiz. İnşallah kısa süre içerisinde Adıyaman’ımızın değerlerini ve tatlarını tüm dünya duyacak ve bu değerleri ve tatları görüp, tatmak için buraya gelecek. Bunun için Adıyaman Belediyesi olarak biz elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.