Gündem
Giriş Tarihi : 27-01-2022 22:49   Güncelleme : 27-01-2022 22:49

TÜM YOLLAR AÇILDI

TÜM YOLLAR AÇILDI

TÜM YOLLAR AÇILDI

   Son yılların en büyük kar yağışıyla karşı karşıya kalan Adıyaman’da karla mücadele çalışmalarını büyük bir gayretle sürdüren Belediyemiz, şehir merkezindeki tüm yolları kardan temizleyerek, ulaşım problemini ortadan kaldırdı.

   Adıyaman’da etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle ilk günden bu yana her gün 24 saat kesintisiz çalışma yürüten Belediyemiz, 550 personel ve 150 araçla yaptığı çalışmalar neticesinde şehir merkezindeki tüm yolları kardan temizleyip, ulaşımın yeniden sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağladı.

   Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ana arterler başta olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda yolların ulaşıma açıldığını söyleyerek, ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

   Başkanımız konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti: “Adıyaman’ımızda tüm yollarımız açık, hiçbir mahallemizde ulaşıma dair bir problemimiz yok. Mimar Sinan Mahallesi, Yeni Mahalle, Vartana Yolu, Esentepe, 3. Çevreyolu, Atatürk Bulvarı, Eski Kahta Caddesi, Altınşehir Mahallesi, Alitaşı Mahallesi, Eskisaray Mahallesi, Ulucami Mahallesi, Musalla Mahallesi, Yenipınar Mahallesi ve Sıratut Mahallesi’nde muhtarlarımızla birlikte incelemelerde bulunduk. Adıyaman Belediyesi olarak yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için arkadaşlarımız her türlü müdahaleyi yapıyor.”

   Başkanımız, Küçük Sanayi Sitesi ve Galericiler Sitesi’ni de ziyaret ederek, site içindeki kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyip bölge esnafı ile bir araya geldi.