Spor
Giriş Tarihi : 19-07-2021 17:31   Güncelleme : 19-07-2021 17:31

ŞEHİTLERİMİZİ DE AİLELERİNİ DE UNUTMAYACAĞIZ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Kurban Bayramı öncesi ülkemizin birliği ve bütünlüğü ile aziz milletimizin huzur ve güveni için şehadet makamına erişen kahraman şehitlerimizin ailelerini evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı

ŞEHİTLERİMİZİ DE AİLELERİNİ DE UNUTMAYACAĞIZ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Kurban Bayramı öncesi ülkemizin birliği ve bütünlüğü ile aziz milletimizin huzur ve güveni için şehadet makamına erişen kahraman şehitlerimizin ailelerini evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
Jandarma Uzman Çavuş Haci Ersekman ile birlikte ilk olarak Sümerevler Mahallesinde ikamet eden Şehit Jandarma Er Osman Demirin ailesini ziyaret eden İl Müdürü Fikret Keleş daha sonra Karapınar Mahallesindeki Şehit Jandarma Er Serdar Küpelinin ailelisini ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutlayarak, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad etti.
Bayramlaşma ziyaretlerinde şehitlere Allah’tan rahmet, ailelere de bir kez daha sabır ve başsağlığı dileyen İl Müdürü Keleş, şehitlerin milletin kalbinde daima yaşayacaklarını ifade etti.
Bayramların birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı günler olduğuna dikkat çeken İl Müdürü Fikret Keleş, şöyle konuştu:
“Bu bayramları bu topraklarda anlamlı kılan canlarını bu güzel vatan için hiçe sayan aziz şehitlerimizdir. Bizler ancak ve ancak onların kahramanca fedakarlıkları sayesinde bu topraklarda huzuru ve mutluluğu yaşamaktayız. Bu mübarek gecede burada ailelerimiz ile birlikte olmak, dertlerini dinlemekten, kahraman şehitlerimizin anılarını yad etmek, birliğimizin güzel bir örneğidir.
Bu vesile ile başta aziz şehitlerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin Arefe gününü kutluyor. Birlik ve beraberlik içerisinde nice Bayramlar diliyorum.”