Gündem
Giriş Tarihi : 16-11-2021 19:17   Güncelleme : 16-11-2021 19:17

KURUMLARLA ORTAK PROJELERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ

KURUMLARLA ORTAK PROJELERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ

KURUMLARLA ORTAK PROJELERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ildeki kurumlarla ortak projelere imza atmak amacıyla kurum müdürleriyle istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

   Adıyaman’ın her anlamda gelişip kalkınması için ildeki kurumlarla ortak projelere imza atmaya devam eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyamanlıların yararına olacak her projeye destek verdiklerini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini söyledi.

   Son olarak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik’i makamında ağırlayan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ziyarette yaptığı konuşmada kurumlar arasında yapılan koordinasyonun önemine dikkat çekerek, “Yaptığımız görüşmede belediyemizin ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün gerçekleştirilebileceği ortak projeler ve işbirlikleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde bilgi verdi.

   Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik ise yaptığı açıklamada, kendilerini ağırlayan Başkanımıza ilgisinden dolayı teşekkür etti.