Gündem
Giriş Tarihi : 08-12-2021 18:20   Güncelleme : 08-12-2021 18:20

KIŞ SPOR OKULLARIMIZDA EĞİTİMLER BAŞLADI

KIŞ SPOR OKULLARIMIZDA EĞİTİMLER BAŞLADI

KIŞ SPOR OKULLARIMIZDA EĞİTİMLER BAŞLADI

   Sosyal belediyecilik anlayışıyla halkına 7/24 hizmet eden Belediyemiz, Kış Spor Okullarıyla halkın taleplerini karşılamaya devam ediyor.

   ‘Daha yaşanabilir bir Adıyaman için’ gece gündüz demeden çalışan Belediyemiz, sağlıklı bir neslin yetişmesi için yaz mevsimi boyunca kendi tesislerinde gerçekleştirdiği Yaz Spor Okullarından sonra şimdi de Kış Spor Okulları için eğitimlere başladı.

   Belediyemiz tarafından, kış mevsiminde de sportif imkanlarından yararlanmak isteyen Adıyamanlılar için gerçekleştirilen Kış Spor Okulları hakkında bilgi veren yetkililerimiz, eğitimlerin çeşitli dallardaki sportif faaliyetlerle başladığını söyleyerek, “Adıyaman Belediyesi olarak sosyal yaşam ve spora ciddi önem veriyoruz. Bu anlamda halkımızın sportif faaliyetlerden faydalanabilmesi için bünyemizde bulunan ve dört mevsim kullanılabilen tesislerimizi hizmete sunmaya devam ediyoruz. Yaz Spor Okullarımızdan sonra şimdide Kış Spor Okullarımızın eğitimlerine başladık. Uzman antrenörler nezaretinde, bilimsel çalışmalar ile sürdürülecek olan kurslarımızdan olan Basketbol, Tenis ve Voleybol için 7-15 yaş arası kardeşlerimiz, yüzme kursumuz için de her yaştan vatandaşımız eğitimlerimize katılabilir” diye konuştu.

   Yetkililerimiz ayrıca, kurslarla ilgili bilgi almak isteyenlerin 0 (416) 227 02 45 nolu telefonu arayabileceklerini ifade etti.

AdminAdmin