Gündem
Giriş Tarihi : 06-01-2022 04:06   Güncelleme : 06-01-2022 04:06

KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZ KAZANACAK

KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZ KAZANACAK

KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZ KAZANACAK

   Ankara’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiren TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile görüşerek, kentsel dönüşüme hız verilmesi talebinde bulundu.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç; TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile birlikte Ankara’da gerçekleştirdikleri ziyaretleri değerlendirdi.

   Ankara temasları kapsamında makamında ziyaret ettikleri TOKİ Başkanı Bulut ile oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkanımız, el birliğiyle Adıyaman’a hizmetin en güzelini kazandıracaklarını ifade etti.

   Belediye Başkanımız, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile birlikte Adıyaman’a önemli yatırımların yapılması için görüşmelere devam edeceklerini de sözlerine ekleyerek, “Huzur şehri Adıyaman’ımızın her anlamda hak ettiği hizmetlere erişebilmesi için TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız ve Adıyaman Milletvekilimiz Ahmet Aydın ve AK Parti İl Başkanımız Mehmet Dağtekin ile birlikte TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut beyi makamında ziyaret ederek, Adıyaman’ımız için planladığımız yatırımlarla ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Özellikle kentsel dönüşüm ihalesinin hemen yapılması ve ilimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz görüşme oldukça verimli geçti. Sayın başkana sıcak ilgisinden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle Adıyaman’ımıza yakışan hizmetleri el birliğiyle getireceğiz” diye konuştu.

AdminAdmin