Gündem
Giriş Tarihi : 16-11-2021 19:17   Güncelleme : 16-11-2021 19:17

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ CEYLAN’DAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ CEYLAN’DAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ CEYLAN’DAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Karayolları 8. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

   Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan, Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Sis ve Karayolları yetkilileriyle birlikte Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

   Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Adıyaman’da sürdürülen ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız, kurumlar arasında yapılacak olan koordinasyonla Adıyaman’a daha faydalı işler yapabileceklerini söyleyerek, ziyaretle ilgili şu bilgileri verdi: “Karayolları Bölge Müdürümüz Ökkeş Ceylan, Müdür Yardımcımız Ramazan Sis ve Karayolları yetkilileri ile Atatürk Bulvarındaki servis yollarının son durumu ve yapılacak planlar üzerinde bilgi alış-verişinde bulunduk. Yolların biran önce bitmesi için tüm paydaşlarla elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden Karayolları Bölge Müdürümüze ve beraberindeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

   Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan ise yaptığı açıklamada, kendilerini ağırlayan Başkanımıza teşekkür etti.