Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2022 01:06   Güncelleme : 10-01-2022 01:06

KAHTALI MIÇE BU KEZ ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ

KAHTALI MIÇE BU KEZ ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ

KAHTALI MIÇE BU KEZ ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ

   Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen ‘Şiir Gecesi ve Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni’ne konuk olan Kahtalı Mıçe, bu kez şiirleriyle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

   Belediyemiz tarafından düzenlenen ‘Şiir Gecesi ve Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni’ usta türkücü Kahtalı Mıçe’nin şiirleriyle doyumsuz bir programa dönüştü.

   Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, belediye başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve çok sayıda şiir sever katıldı. Katılımcılar gece sonunda, Kahtalı Mıçe ve Aziz Taştan’ı gösterdikleri performanstan dolayı ayakta alkışladı.

   Okunan şiirler sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, sanatçılar Kahtalı Mıçe ve Aziz Taştan’a plaket takdim etti.

   Konser sonunda, Belediyemiz tarafından düzenlenen ve daha önce sonuçları açıklanan ‘Adıyaman’da Tütün Hasadı’ konulu Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren yarışmacılarla jüri üyelerine yine Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış tarafından çeşitli hediyeler ve teşekkür belgeleri takdim edildi.