Gündem
Giriş Tarihi : 13-02-2022 15:58   Güncelleme : 13-02-2022 15:58

İŞİTME ENGELLİLER TAKIMIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN BİLETİ ALDI

İŞİTME ENGELLİLER TAKIMIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN BİLETİ ALDI

İŞİTME ENGELLİLER TAKIMIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN BİLETİ ALDI

   Gaziantep’te oynanan İşitme Engelliler Süper Lig Şampiyonası grup maçlarında karşılaştığı rakiplerini tek tek geçen Belediyemiz İşitme Engelliler Futbol Takımı, Türkiye finallerine katılan son 8 takım arasına girerek önemli bir başarı elde etti.

   İşitme Engelliler Futbol Takımımız, Gaziantep’te oynanan İşitme Engelliler Süper Lig Şampiyonası grup maçlarında karşılaştığı rakipleri Hatay Büyükşehir Belediyesi İşitme Engelliler takımını 3-1, Adana Kurttepe İşitme Engelliler takımını aynı skorla 3-1 ve Batman İşitme Engelliler takımını 4-1 mağlup ederek grup şampiyonu olarak Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.

   Bu sonuçlarla İşitme Engelliler Takımımız 7-13 Mart tarihleri arasında Mersin’de düzenlenecek olan İşitme Engelliler Süper Lig Türkiye Finallerine katılan son 8 takım arasına girdiğini söyleyen İşitme Engelliler Futbol Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, başarılarında büyük katkısı olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘a ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.

   İşitme Engelliler Futbol Takımının başarısını sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesajla kutlayan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise emeği geçen herkesi başarılarından ötürü tebrik etti.