Gündem
Giriş Tarihi : 01-12-2021 15:34   Güncelleme : 01-12-2021 15:34

“HER PLATFORMDA ADIYAMAN’I TANITMAK GÖREVİMİZ”

“HER PLATFORMDA ADIYAMAN’I TANITMAK GÖREVİMİZ”

“HER PLATFORMDA ADIYAMAN’I TANITMAK GÖREVİMİZ”

   Adıyaman’ın tanıtımı için gittiği İstanbul’da çeşitli temaslarda bulunan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, her platformda Adıyaman hakkında bilgiler verip, hem ilin tanıtımına katkı sundu, hem de şehrin tanıtılması ve istihdamı için ilgililerden destek istedi.

   Adıyaman’ın tanıtımına büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 1-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilmesi planlanan ancak İstanbul’da etkili olan lodosta büyük hasar gören etkinlik alanındaki durumdan dolayı ileri bir tarihe ertelenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ için gittiği İstanbul’da çeşitli ziyaretlerde bulunmayı ihmal etmedi.

   İstanbul temasları çerçevesinde ulusal basın kuruluşlarını ziyaret ederek yöneticileriyle bir araya gelen Başkanımızın ilk adresi TV Net, Türkiye Gazetesi, TV 24, Kanal 7 ve Haber7.com oldu. Basın ziyaretleri ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanımız, “Kadim şehrimizi hak ettiği yere getirmek için gece gündüz demeden, var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tanıtım Günleri için geldiğimiz İstanbul’da bu vesileyle; TV Net Genel Müdür Yardımcısı Serhat İbrahimoğlu’nu, Albayrak Medya Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ziya Kadam’ı, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan’ı TV 24 Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek’i, TV 24 Haber Koordinatörü Ömer Özkök’ü, Kanal 7 Medya Grubu Başkanı Zekeriya Karaman’ı ve Haber 7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli’yi ziyaret edip, Adıyaman’ımızın tanıtımı adına görüşmeler gerçekleştirdik. Ayrıca, Kanal 7 Medya Grubu Başkanı Zekeriya Kahraman’a yakın zaman önce kaybettiği annesi için taziyelerimizi sunduk” dedi.

   Ziyaretlerde canlı yayınlara da katılan Başkanımız, Belediyemizin yapmış olduğu önemli çalışmalarla ilgili Haber7.com’a röportaj verdi.

   Basın kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretten sonra dostlar meclisiyle bir araya gelen Başkanımız, bu ziyaretle ilgili de şu ifadelerde bulundu: “Dostlar Divanı Başkanı Sami Özey, Burdur AK Parti Milletvekilimiz, Valilerimiz, Kaymakamımız ve İstanbul’un ileri gelen kıymetli iş adamları ile bir araya geldik. Her zaman ki gibi gündemimiz Adıyaman oldu. Her zaman ve her platformda Adıyaman’ı tanıtmaya devam ediyoruz.”

AdminAdmin