Spor
Giriş Tarihi : 02-09-2021 04:36   Güncelleme : 02-09-2021 04:36

DART ŞAMPİYONLARI HEDİYELERİNİ ALDILAR

30 Ağustos Zafer Bayramının 99’uncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, TBBDF Adıyaman İl Temsilciliği ve Adıyaman Park AVM işbirliği ile Zafer Bayramı Dart Turnuvası düzenlendi

DART ŞAMPİYONLARI HEDİYELERİNİ ALDILAR

30 Ağustos Zafer Bayramının 99’uncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, TBBDF Adıyaman İl Temsilciliği ve Adıyaman Park AVM işbirliği ile Zafer Bayramı Dart Turnuvası düzenlendi.  

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 29 – 30 Ağustos tarihleri arsında Adıyaman Park AVM ‘de 30 Ağustos Zafer Bayramının 99’uncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ve iki ayrı kategoride yapılan Zafer Bayramı Dart Turnuvasına 32 erkek 27 kız olmak üzere turnuvaya 59 sporcu katıldığını söyledi.  

İl Müdürü Fikret Keleş:”9-14 yaş grubu kız ve erkek ayrı kategorilerde yapılan turnuva sonunda Erkekler kategorisinde 1. İbrahim eren Taşkın 2. Furkan Seçgin 3. Bahadır Taşçı 3. Yusuf Ali Gözaydın Kızlar kategorisinde 1. Hüsra Dinç, 2. Evin Şahin, 3. Işıl Ezgi Arslan ve 4. Defne Serter oldu. 

Yarışmalar sonunda sporcularımızı motive etmek adına dereceye giren sporcularımıza birincilere tablet, ikincilere 250 TL hediye çeki 3. ve 4. olanlara ise 100 TL hediye çeki 5-10 arası dereceye giren sporculara Adıyaman Park AVM Sinema bileti hediyeleri verildi. 

Dereceye giren sporculara Adıyaman Park AVM Genel Müdürü Mehmet Kaplan, Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri, Şube Müdürü Zeynel Abidin Şenlik, Park AVM Operasyon Müdürü Ahmet Kayakuş ve Finans Müdürü Abuzer Karaca tarafından çeşitli ödüller verildi.  

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş; Müsabakalara katılan bütün sporculara ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve Adıyaman Park AVM yetkililerine teşekkür etti.

 Adıyaman Park AVM Genel Müdürü Mehmet Kaplan özelikle sosyal ve sportif faaliyetleri önemsediklerini bu tür etkinlikler için her zaman hazır olduklarını belirterek,  Park AVM’nin Adıyamanlıların olduğunu tüm kurum ve STK’ları her zaman ağırlamaktan onur duyacaklarını ifade ederek müsabakaların düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.