Spor
Giriş Tarihi : 21-02-2022 13:49   Güncelleme : 21-02-2022 13:49

BOCCE SPORCUMUZ ALTIN MADALYA İLE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

BOCCE SPORCUMUZ ALTIN MADALYA İLE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

BOCCE SPORCUMUZ ALTIN MADALYA İLE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde düzenlenen “Türkiye Bocce Raffa Şampiyonasında Erkekler RAFFA Altın Nokta kategorisinde Milli Sporcumuz Mahmut Zeytin Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya aldı. 
Mili Sporcumuz Mahmut Zeytin Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret ederek şampiyonada elde ettiği madalyasını takdim etti. 
Milli sporcuyu kabul eden İl Müdürü Keleş;”Pandemi nedeniyle 2 yıl aranın ardından düzenlenen Bocce Şampiyonasına 16 ilden 100 takım ve 190 sporcu katıldı. Bocce branşında harika bir başarı elde ettik. İlimiz son yıllarda bocce sporuna yaptığı alt yapı yatırımının meyvelerini almaya başlamıştır. Sporcularımız katıldıkları bütün müsabakalarda ilimizi en iyi şekilde temsil edip uluslararası müsabakalarda önemli dereceler elde etmektedir. Bizim diğer spor branşlarında da olduğu gibi bocce sporuna da desteğimiz her zaman devam edecektir. İnşallah bu alanda tesis eksikliğimizi de en kısa gidererek ilimizi ve ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil edecek yeni sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz. Ben şampiyon sporcumuzu Mahmut Zeytin’i ve antrenörümüzü kutluyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.