Gündem
Giriş Tarihi : 09-02-2022 20:33   Güncelleme : 09-02-2022 20:33

BELEDİYEMİZDE HEDEF ULUSLARARASI STANDARTLARDA HİZMET VERMEK

BELEDİYEMİZDE HEDEF ULUSLARARASI STANDARTLARDA HİZMET VERMEK

BELEDİYEMİZDE HEDEF ULUSLARARASI STANDARTLARDA HİZMET VERMEK

   Belediyemiz tarafından, uluslararası standartlarda hizmet verebilmek için personellere yönelik ISO 9001 Kalite Belgesi eğitimi verildi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, şehrin temel sorunlarını ortadan kaldırmak ve Belediyemizin uluslararası standartlarda hizmet verebilmesi için çalışanlara yönelik düzenlenen eğitimlere olanak sağlamaya devam ediyor.

   Son olarak Strateji Geliştirme Müdürlüğümüz koordinesinde TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel, Dokümantasyon, İç Tetkik, Riskle Tabanlı Proses Eğitimleri verilmeye başlandı. Konu ile ilgili bilgi veren yetkililerimiz, “Adıyaman Belediyesi olarak TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel, Dokümantasyon, İç Tetkik, Riskle Tabanlı Proses eğitimleri 25 müdürlüğümüzün katılımıyla başladı. Strateji Geliştirme Müdürlüğümüz Koordinesinde gerçekleştirilen programda TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörü Rıza Buğra Okumuş ve TSE Adıyaman İl Müdürü Jülide Başsürücü tarafından verilen eğitimler sonucunda Belediyemize TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini kurarak kalite belgesini alıp belediyemiz tarafından uluslararası standartların şartlarında hizmet vermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

   Yetkililerimiz ayrıca, Kahramanmaraş’ta devam eden eğitimlerin 5 gün süreceğini sözlerine ekledi.