Gündem
Giriş Tarihi : 23-09-2021 22:34   Güncelleme : 23-09-2021 22:34

BAŞKANIMIZ, YENİ PROJELERLE İLGİLİ İSTİŞARE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

   Belediye Başkanımız Dr

BAŞKANIMIZ, YENİ PROJELERLE İLGİLİ İSTİŞARE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Hayvan Pazarı ve Mezbahana Tesisi Projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Adıyaman Tarım ve Orman İl Müdürü Nurattin Kıyas ile bir araya geldi.

   Adıyaman’a birbirinden önemli projelerin kazandırılması için gayretle çalışan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ilde hayvancılık sektörünün gelişimine katkı sunacak olan Hayvan Pazarı ve Mezbahana Tesisi Projesi için çalışmalarına devam ediyor.

   Proje hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Adıyaman Tarım ve Orman İl Müdürü Nurattin Kıyas ile bir araya gelen Başkanımız, il müdürü Kıyas’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

   Ziyaret sonunda proje hakkında kısa bir bilgi de veren Başkanımız şunları dile getirdi: “Geçtiğimiz haftalarda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Gözebaşı köyü mevkiinde bulunan 141 dönümlük bir alan Adıyaman Hayvan Pazarı ve Mezbahana Tesisi Projesi için belediyemzie tahsis edilmişti. Bu tahsisten hemen sonra projeyi en kısa sürede hayata geçirmek için kolları sıvadık. Ancak hızlı davrandığımız kadar, yapıalcak olan tesisin ilimizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir yer olması için de hassas davranıyoruz. Bu anlamda işin ehillerinden de fikirlerini alıyoruz. Bundan doalyı bugün Tarım ve Orman İl Müdürümüz Nurettin Kıyas beyi ziyaret ettik ve proje hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Desteklerinden ötürü sayın müdürümüze teşekkür ediyorum.”