Gündem
Giriş Tarihi : 26-12-2021 20:16   Güncelleme : 26-12-2021 20:16

BAŞKANIMIZ, YENİ PROJELER İÇİN ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

BAŞKANIMIZ, YENİ PROJELER İÇİN ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

BAŞKANIMIZ, YENİ PROJELER İÇİN ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’a yeni projeler kazandırılması için Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

   Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’a önemli yatırımlar kazandırılması için çeşitli ziyaretlerde bulunmayı da ihmal etmedi.

   Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin ilkini; Çevre, Şehircilik ve İlklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bakır’a yapan Başkanımız, Adıyaman’daki kentsel dönüşüm sürecindeki sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunup, vatandaşların taleplerini en güçlü şekilde dile getirdi. Ziyaret sonunda kısa bir bilgi veren Başkanımız, “Olumlu neticelerle sürecin devam etmesi için tüm mücadelemizle sahadayız” dedi.

   Bir sonraki durağı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak olan Başkanımız, burada da belediyenin insan kaynakları konularında istişarelerde bulundu.

   Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan Koç’u da makamında ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Genel Müdür Koç’la yaptıkları görüşmede, Adıyaman’daki engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik çalışmalarla, Adıyaman’da yapmayı planladıkları Engelli Misafirhanesi ve Yaşlı Destek Merkezi noktasında görüş alışverişinde bulundu.

    Başkanımız ziyaretler sonunda yaptığı açıklamada, tüm yetkililere misafirperverliklerinden ve sıcak ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

AdminAdmin