Gündem
Giriş Tarihi : 15-02-2022 00:05   Güncelleme : 15-02-2022 00:05

BAŞKANIMIZ, TARİHİ ÇARŞI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKANIMIZ, TARİHİ ÇARŞI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKANIMIZ, TARİHİ ÇARŞI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

   Her fırsatta Adıyaman esnafının yanında olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, restorasyon çalışmalarının devam ettiği Tarihi Çarşı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

   Adıyaman esnafının sorunlarıyla yakından ilgilenen ve her fırsatta yanlarında olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, bu kez Tarihi Çarşı esnafıyla bir araya geldi.

   Belediyemiz tarafından restorasyon çalışmalarının devam ettiği çarşıya yaptığı ziyarette işyerlerine tek tek girerek esnafla sohbet eden Başkanımız, Adıyaman Belediyesi olarak esnafın yanında olduklarını söyledi. Sürdürülen restorasyon çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkanımız, “Geçmişi yaklaşık 300 yıla dayanan Tarihi Çarşı esnafımızı ziyaret ederek hem sorunlarını ve taleplerini dinledik, hem de devam eden çalışmaları inceledik. İnşallah restorasyon çalışmaları bittiğinde Adıyaman’ımız çok önemli bir esere kavuşmuş olacak” diye konuştu.

   Tarihi Çarşı esnafı da yaptıkları açıklamada, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ziyaretinden ötürü teşekkür etti.