Gündem
Giriş Tarihi : 26-10-2021 21:06   Güncelleme : 26-10-2021 21:06

BAŞKANIMIZ, PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİMİZLE BULUŞTU

BAŞKANIMIZ, PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİMİZLE BULUŞTU

BAŞKANIMIZ, PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİMİZLE BULUŞTU

   Belediyemiz bünyesinde çalışan Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelimizle bir araya gelen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

   Her anlamda gelişmiş bir Adıyaman için hassasiyetle çalışan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelimizle bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

   Park ve Bahçeler Müdürümüz Mehmet Kara’nın da hazır bulunduğu ziyarette müdürlüğün çalışma programı hakkında bilgiler alan Başkanımız, gayretlerinden ötürü mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

   Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede de bulunan Başkanımız, “Belediyemizin çeşitli birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarımızla rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzde görevli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. İlimizi güzelleştirmek ve çağın gereklerine uygun bir şehir haline getirmek amacıyla arkadaşlarımızla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza hız vermeden devam edeceğiz. Gayretle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.