Gündem
Giriş Tarihi : 25-11-2021 18:19   Güncelleme : 25-11-2021 18:19

BAŞKANIMIZ, OKULDA ZİYARET ETTİĞİ ÖĞRETMENLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKANIMIZ, OKULDA ZİYARET ETTİĞİ ÖĞRETMENLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKANIMIZ, OKULDA ZİYARET ETTİĞİ ÖĞRETMENLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine yaptığı ziyarette, eğitimcilerle bir araya gelerek günlerini kutladı.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler günün de öğretmenleri unutmadı. Öğretmenler Günü dolayısıyla tüm öğretmenler adına TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek buradaki eğitimcilerle bir araya gelen Başkanımız, tüm öğretmenler adına okulda görevli öğretmenlerin gününü kutladı.

   TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan öğretmenlerle Öğretmenler Odası’nda bir araya gelen Başkanımız, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Sohbet esnasında yaptığı konuşmada eğitimin ve eğitimin temel taşı olan öğretmenlerin yaptıkları işin önemine dikkat çeken Başkanımız, tüm öğretmenlere emekleri için teşekkür ederek, öğretmenlere Adıyaman için yaptıkları ve projelendirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

   Okul yönetimi ve öğretmenler ise nazik ziyaretinden ötürü Başkanımıza teşekkür ederek, görüş ve önerilerini kendisiyle paylaştı.

AdminAdmin