Gündem
Giriş Tarihi : 11-11-2021 13:52   Güncelleme : 11-11-2021 13:52

BAŞKANIMIZ, ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRECİ ÇOCUK’ EĞİTİM SETİ HEDİYE ETTİ

BAŞKANIMIZ, ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRECİ ÇOCUK’ EĞİTİM SETİ HEDİYE ETTİ

BAŞKANIMIZ, ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRECİ ÇOCUK’ EĞİTİM SETİ HEDİYE ETTİ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Abuzer-Hatice Yıldırım İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere, Belediyemiz tarafından hazırlanan ‘Çevreci Çocuk’ eğitim setlerini dağıttı.

   Eğitime ve çevreye büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, güzel bir gelecek hedefiyle öğrenciler için hazırlattığı ‘Çevreci Çocuk’ eğitim setini öğrencilere dağıttı.

   Abuzer-Hatice Yıldırım İlkokulunu ziyaret ederek bir araya geldiği öğrencilere dağıttığı eğitim setleriyle ilgili kısa bir bilgi veren Başkanımız, ‘su tasarrufu’ ve ‘çevre bilinci’ konularında farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine devam ettiklerini dile getirerek, “Çevre konusunda daha duyarlı bir gelecek amacıyla belediyemiz tarafından hazırlanan ‘Çevreci Çocuk’ eğitim setlerini öğrencilerimize dağıtmaya başladık. İnşallah bu setler sayesinde çocuklarımız çevreyi daha yakından tanıyıp, çevrenin korunması adına daha hassas davranırlar” şeklinde konuştu.

   Öğretmenler ve öğrenciler ise böyle önemli bir konuda kendilerine çeşitli doküman sunan Başkanımıza ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.