Gündem
Giriş Tarihi : 26-10-2021 20:55   Güncelleme : 26-10-2021 20:55

BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIMIZI ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIMIZI ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIMIZI ZİYARET ETTİ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, mahalle muhtarlarını ederek mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek mahalleleri hakkında bilgi almaya devam ediyor.

   Son olarak Malazgirt, Kayalık ve Cumhuriyet mahallelerini ziyaret eden Başkanımız, muhtarlardan mahallelerinin sorunlarını dinleyip, çözüm için gerekli çalışmaların talimatını vereceğini söyledi.

   Malazgirt Mahallesi Muhtarı Şeyho Yılmaz, Kayalık Mahallesi Muıhtarı Abidin Ekinci ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahim Aydın’a muhtarlık bürolarında yaptığı ziyaretlerden sorna konuşan Başkanımız, ziyaretin amacı hakkında şu bilgileri verdi: Şimdiye kadar birlikte güzel bir şekilde çalıştığımız muhtarlarımızala bundan sonra da el birliğiyle güzel çalışmalara imza atacağız inşallah. Bu vesileyle gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bir araya geldiğimiz muhtarlarımızdan mahallelerinin sorunlarını ve isteklerini dinledik. İnşallah, gücümüzün yettiğince sorunları halledip, taleplere cevap vermeye çalışacağız.”

   Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarları ise kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.