Gündem
Giriş Tarihi : 31-01-2022 19:30   Güncelleme : 31-01-2022 19:30

BAŞKANIMIZ, MİNİK AYHAN’I HASTANEDE ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ, MİNİK AYHAN'I HASTANEDE ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ, MİNİK AYHAN’I HASTANEDE ZİYARET ETTİ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Gerger ilçesinde sokak köpeği tarafından saldırıya uğrayarak ağır yaralanan ve askeri helikopterle Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine kaldırılan minik Ayhan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde yatan hastalara ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu.

   Hastane ziyareti sırasında, geçtiğimiz günlerde Gerger ilçesinde sokak köpeği tarafından saldırıya uğrayarak ağır yaralanan ve askeri helikopterle Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine kaldırılan minik Ayhan’ın durumu hakkında da doktorlardan bilgi alan Başkanımız, Altunbaş ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

   Daha sonra odaları tek tek gezerek diğer hastalarla da yakından ilgilenen Başkanımız, belediye olarak her zaman halkın yanında olduklarını söyleyerek, “Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde tedavi gören hastalarımızı ve Gerger ilçemizde köpek ısırması sonucu yaralanarak hastanede tedavi gören minik çocuğumuzu ziyaret ettik. Çocuğumuzun durumu çok şükür iyi, Rabbim tüm hastalarımıza Şafii ismiyle şifa versin” diye konuştu.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren hasta yakınları ise Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘a ilgisinden dolayı teşekkür etti.