Gündem
Giriş Tarihi : 23-02-2022 22:09   Güncelleme : 23-02-2022 22:09

BAŞKANIMIZ, MESLEK EDİNDİRME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ, MESLEK EDİNDİRME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ, MESLEK EDİNDİRME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

   Belediyemiz tarafından TOGEM binasında hizmet veren Meslek Edindirme Merkezini ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, kursiyerlerle bir araya gelip, el emeği ürünlerini inceledi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Belediyemiz tarafından Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) binasında hizmet veren ve onlarca bayana istihdam kapısı aralayan Meslek Edindirme Merkezini ziyaret ederek kursiyerlerin çalışmalarını yerinde inceledi. 

   Meslek Edindirme Merkezimizdeki kurslara katılan kadınların yaptığı el emeği göz nuru çalışmaları tek tek inceleyen Başkanımız, daha sonra kursiyerlerle sohbet edip, sorun ve taleplerini dinledi.

   Yapılan ziyarette sorumlulardan bilgiler de alan Başkanımız, “Kursiyerlerimizle bir araya gelerek ortaya çıkardıkları eserlerini inceledik. Bu kurslarla hem kadınlarımıza yönelik faydalı faaliyetler gerçekleştiriyor, hem de belediye olarak değerlerimizin gelecek nesillere sevdirilmesi gayreti içerisinde oluyoruz. Birbirinden güzel eserler ortaya çıkaran tüm hocalarımızı ve kursiyerlerimizi kutluyorum” diye konuştu.