Gündem
Giriş Tarihi : 15-02-2022 20:09   Güncelleme : 15-02-2022 20:09

BAŞKANIMIZ, MEMUR SEN ÜYELERİYLE BULUŞTU

BAŞKANIMIZ, MEMUR SEN ÜYELERİYLE BULUŞTU

BAŞKANIMIZ, MEMUR SEN ÜYELERİYLE BULUŞTU

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Memur Sen tarafından düzenlenen ‘Medeniyet Sohbetleri’ programına katılarak, davetlilere Belediyemizin çalışmaları ve projelerini anlattı.

   Memur Sen Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen ‘Medeniyet Sohbetleri’ programının bu haftaki konuğu Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç oldu.

   Memur Sen M. Akif İnan Konferans Salonu’nda düzenlenen sohbet buluşmasına Memur Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz ile Mamur Sen’e bağlı sendika yöneticileri ve üyeleri katıldı.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Memur Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, kendilerini kırmayarak toplantılarına konuşmacı olarak katılan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘a teşekkür etti.

   Daha sonra kürsüye çıkan Belediye Başkanımız, davetlilere Belediyemiz tarafından yapılan ve devam eden çalışmalarla, üzerinde çalışılan projeler hakkında bilgiler verdi. Başkanımız konuşmasında, Adıyaman ve Adıyamanlıların hizmetin en güzeline layık olduğunu söyleyerek, verimli toplantıdan dolayı sendika yetkililerine ve üyelerine teşekkür etti.