Gündem
Giriş Tarihi : 20-02-2022 21:57   Güncelleme : 20-02-2022 21:57

BAŞKANIMIZ, MARA MAHALLESİ MUHTARI VE SAKİNLERİNİ AĞIRLADI

BAŞKANIMIZ, MARA MAHALLESİ MUHTARI VE SAKİNLERİNİ AĞIRLADI

BAŞKANIMIZ, MARA MAHALLESİ MUHTARI VE SAKİNLERİNİ AĞIRLADI

   Mara Mahallesi Muhtarı Necmettin Berkcan ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek, mahallelerinin sorunlarını iletti.

   Mahallelerin sorunlarını o mahallenin muhtarları ve sakinlerinden dinleyerek, sorunları en kısa sürede çözme gayreti içerisinde olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç bu kez Mara Mahallesi muhtarı ve sakinlerini ağırladı.

   Kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiği Mahalle Muhtarı Necmettin Berkcan ile mahalle sakinlerini makamında ağırlayan Başkanımız, muhtardan ve mahalle sakinlerinden mahallelerinin sorunları hakkında bilgi aldı.

   Başkanımız ziyarette yaptığı konuşmada, “Bugün bizi ziyaret eden Mara Mahallesi muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Onlardan mahallelerinin sorunlarını dinledik. Sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman için çıktığımız bu yolda, inşallah bu mahallemizdeki sorunları da en kısa sürede ortadan kaldırmaya çalışacağız” diye konuştu.

   Ziyarette mahalleli adına söz alan Muhtar Berkcan ise kendilerini kabul ederek sorunlarını dinleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.