Gündem
Giriş Tarihi : 10-11-2021 18:04   Güncelleme : 10-11-2021 18:04

BAŞKANIMIZ, GÜNEY ÇEVREYOLU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKANIMIZ, GÜNEY ÇEVREYOLU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKANIMIZ, GÜNEY ÇEVREYOLU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

   Belediyemiz tarafından sürdürülen Güney Çevreyolu’ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’da ulaşım ağını genişletmek için gayretle çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

   Şehir içi ulaşım ağını geliştirmek için devam eden çalışmalardan bir tanesi olan Güney Çevreyolu’nda incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı.

   İncelemeler sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, “Karapınar Mahallesi’nde Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi’ni birbirine bağlayacak olan yolda sürdürülen Kuzey Çevreyolu çalışmalarıyla birlikte şehrin güney kısmında süren Güney Çevreyolu çalışmalarımız ile Adıyaman’ımız ulaşımda rahat bir nefes alacaktır. İnşallah bu ve planladığımız diğer projelerimizle halkımızın ihtiyaçlarını karşılayıp, şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” diye konuştu.

   Vatandaşlar ise yapımı süren yeni çevreyolları ile Adıyaman’ın çok önemli bir sorununun daha çözüleceğini ifade ederek, Başkanımıza ve ekiplerimize teşekkür etti.