Gündem
Giriş Tarihi : 22-09-2021 06:53   Güncelleme : 22-09-2021 06:53

BAŞKANIMIZ, ASKİM VE TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

   Belediyemiz bünyesinde çalışan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimizi ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr

BAŞKANIMIZ, ASKİM VE TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

   Belediyemiz bünyesinde çalışan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimizi ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman için gece gündüz demeden gayretle çalışan personeliyle de bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

   Son olarak Belediyemize ait ek binada bulunan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimizi ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi alan Başkanımız, gayretlerinden ötürü mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

   Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede de bulunan Başkanımız, Adıyaman için gayretle çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Belediyemizin çeşitli birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarımızla rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de ASKİM ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüzde görevli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. İlimizin gelişmesi ve sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi için hepimizin üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmesi oldukça önemlidir. Bu gayretle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.