Spor
Giriş Tarihi : 22-09-2021 13:54   Güncelleme : 22-09-2021 13:54

AVRUPA SPOR HAFTASI ADIYAMAN’DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İLE KUTLANACAK…

81 ilde 23-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan “Avrupa Spor Haftası” etkinlikleri öncesi planlama toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri, Spor Şube Müdürü Sezgin Yıldırım ve Antrenörlerin katımlıyla gerçekleştirildi

AVRUPA SPOR HAFTASI ADIYAMAN’DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İLE KUTLANACAK…

81 ilde 23-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan “Avrupa Spor Haftası” etkinlikleri öncesi planlama toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri, Spor Şube Müdürü Sezgin Yıldırım ve Antrenörlerin katımlıyla gerçekleştirildi.
Harekete hazır mıyız Adıyaman Spor dolu bir haftaya geri sayım başladı. 
23 Eylül’de başlıyoruz! #BeActive
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlıklı Yaşam” sloganıyla 81 ilde olduğu gibi Adıyaman’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilde 23-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Avrupa Spor Haftası, çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini arttıran önemli bir projedir.
SPOR ETKİNLİKLERİ DÜZENLENECEK
Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde Herkes İçin Spor Federasyonunun organize ettiği “Avrupa Spor Haftası” 81 il ile eşzamanlı olarak Adıyaman’da kutlanacak.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş; “ Tüm yurtta kutlanacak olan Avrupa Spor Haftasını bizlerde Maske, Sosyal Mesafe ve Hijyen kurallarına uyarak 23 Eylül Perşembe günü Sümerevler Atletizm Pistinde Saat: 10.30’da tüm sporcularımız ve halkımızın katılımıyla kutlayacağız. 
Katılım sertifikanızı almayı unutmayın!
2020 yılına özel katılım sertifikalarınızı almak için aşağıda ki görsele yada http://www.ulusalwellnessgunleri.com/projeye-dahil-ol linkine tıklayarak adınıza düzenlenecek katılım belgesini çıktı alıp saklayabilir, sosyal medya hesaplarnızdan #BeActive etiketi ile paylaşabilirisniz.