Gündem
Giriş Tarihi : 22-10-2021 23:56   Güncelleme : 22-10-2021 23:56

ALTERNATİF YOL AĞI GENİŞLİYOR

ALTERNATİF YOL AĞI GENİŞLİYOR

ALTERNATİF YOL AĞI GENİŞLİYOR

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Millet Caddesi ile Eski Besni Caddesi’ni birbirine bağlayacak olan Güney Çevreyolu’nda sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

   Belediyemiz, 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesine bağlamak için geçtiğimiz yıl Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasında kalan kısımda hizmete açtığı Millet Caddesi’ni şimdide şehrin batısına kadar uzatmak için kolları sıvadı.

   Millet Caddesi ile Eski Besni Caddesini birbirine bağlayacak olan Güney Çevreyolu’nun çalışmalarına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’daki alternatif yolları arttırarak şehrin gelişimine katkı sunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

   Güney Çevreyolu’ndaki incelemeleri sırasında teknik ekipten bilgiler alan Başkanımız, yolun tamamlanması ile birlikte şehrin doğu ile batı kısmını birbirine bağlayan önemli bir ulaşım ağının daha hizmete gireceğini belirterek, “Güney Çevreyolu’nda sürdürdüğümüz çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız” diye konuştu.

   Başkanımız daha sonra yol yapımında görev alan işçilerle ve çevre sakinleriyle sohbet edip, kolaylıklar diledi.