Gündem
Giriş Tarihi : 24-02-2022 20:19   Güncelleme : 24-02-2022 20:19

AK PARTİLİ KADINLARDAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

AK PARTİLİ KADINLARDAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

AK PARTİLİ KADINLARDAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

   AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcıları, MKYK üyeleri ve Adıyaman teşkilatından oluşan heyet, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘ı makamında ziyaret etti.

   Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Ayten Kesimal Aydın ile Aslı Seren, MKYK Üyeleri Kübra Dörtkardeş, Reşide Yüksel ve Nuran Alim ve AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Saliha diler ve yönetimi, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘a nezaket ziyaretinde bulundu.

   Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Kesimal Aydın ile Seren, AK Parti iktidarı döneminde kadınlara yönelik yapılan çalışmalardan bahsederek, Adıyaman Belediyesi‘nin de AK Belediyeciliğin gereğini yerine getirerek kadınlara yönelik güzel çalışmalara imza attığını söyledi. Genel Başkan Yardımcıları konuşmalarının sonunda Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç‘a hem bayanlara yönelik çalışmalarından dolayı hem de misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziyaretimize gelen partimizin Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcıları Ayten Kesimal Aydın ile Aslı Seren’e, MKYK Üyelerimiz Kübra Dörtkardeş, Reşide Yüksel ile Nuran Alim’e ve AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanımız Saliha Diler’e yönetimine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

   Ziyaret sonunda Belediye Başkanımız misafirlerine Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerindeki kursiyerler tarafından hazırlanan el emeği ürünleri hediye etti.