Gündem
Giriş Tarihi : 07-12-2021 02:01   Güncelleme : 07-12-2021 02:01

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

   AK Parti belediye meclis grup toplantısı, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç başkanlığında gerçekleştirdi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ile belediye meclis üyeleri, AK Parti belediye meclis grup toplantısında bir araya geldi.

   Keleş Konağında gerçekleşen programda, Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen ve devam eden hizmetler ve projeler hakkında bilgiler veren Başkanımız, el birliğiyle Adıyaman’ı hak ettiği hizmetlere kavuşturacaklarını söyledi.

   Başkanımız, toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi: “AK Parti İl Başkanımız Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanımız Av. Mustafa Alkayış, Kadın Kolları Başkanımız Av. Saliha Diler ve meclis grubumuzun katılımlarıyla AK Parti belediye meclis grup toplantımızı gerçekleştirdik. Birlik beraberlik içerisinde geçen toplantımızın hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.”

   Toplantı sonunda AK Parti yöneticileri de Belediyemizin çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek, gayretlerinden dolayı Başkanımıza ve belediye meclis üyelerimize teşekkür etti.

AdminAdmin