Gündem
Giriş Tarihi : 30-11-2021 19:42   Güncelleme : 30-11-2021 19:42

‘ADIYAMAN TANITIM GÜNLERİ’Nİ LODOS VURDU!

‘ADIYAMAN TANITIM GÜNLERİ’Nİ LODOS VURDU!

‘ADIYAMAN TANITIM GÜNLERİ’Nİ LODOS VURDU!

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, canlı yayın konuğu olduğu TV Net’te yaptığı açıklamada, şiddetli lodostan etkilenen Yenikapı Etkinlik Alanının durumdan dolayı 1-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmesi beklenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’nin ertelendiğini söyledi.

   Tarihi, kültürü, doğası ve lezzetleriyle eşsiz bir kent olan Adıyaman’ın tanıtımına büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, konuk olduğu ulusal TV kanallarında Adıyaman’ın güzelliklerini anlatmaya devam ediyor.

   1-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilmesi planlanan ancak İstanbul’da etkili olan lodosta büyük hasar gören etkinlik alanındaki durumdan dolayı ertelenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ için gittiği İstanbul’da ulusal TV kanallarının canlı yayın konuğu olan Başkanımız, son olarak TV Net’te yayınlanan ‘Gündüz Kuşağı’ programına katıldı.

“ETKİNLİĞİN İPTALİ SÖZ KONUSU”

   Duygu Öztürk tarafından hazırlanıp, sunulan programın açılış konuşmasında ertelenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ ile ilgili bilgi veren Başkanımız, İstanbul’da etkili olan lodostan dolayı Yenikapı Etkinlik Alanındaki çadırların dağıldığını belirterek, programın ertelenmesi yâda iptal edilmesi konusunda organizasyon şirketi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle görüşmelerin devam ettiğini dile getirdi. Sonucun kısa süre içerisinde netleşeceğini de sözlerine ekleyen Başkanımız, konuşmasının devamında izleyicilere Adıyaman hakkında uzun uzun bilgiler verdi.

“ADIYAMAN ASAYİŞ KONUSUNDA TÜRKİYE’NİN EN GÜVENİLİR KENTİ”

   Tarihi, kültürü, doğası, tatları ve insanlarıyla muhteşem bir kent olan Adıyaman’ın asayiş konusunda da Türkiye’nin en güvenilir kenti olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız, herkesi huzur ve barış şehri Adıyaman’ın güzelliklerini görmeye davet etti.

   Programın geri kalan kısmında da belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkanımız, pandemi sürecinde 20 milyon TL’ye yakın ayni ve nakdim yardım yaptıklarını belirtip, Adıyaman için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini ifade etti.

   Başkanımız, programın kapanışında da TV Net yetkililerine ve izleyicilere ilgilerinden ve sundukları imkânlardan dolayı teşekkür etti.

AdminAdmin