Gündem
Giriş Tarihi : 22-08-2021 20:24   Güncelleme : 22-08-2021 20:24

ADIYAMAN BELEDİYESİ: ‘SOSYAL MEDYA’ EĞİTİMİ

   Belediyemiz, her geçen gün daha da gelişen bilgi çağında sosyal medyanın öneminin artmasından dolayı yöneticilerimize ve ilgili personelimize yönelik sosyal medya eğitimi düzenledi

ADIYAMAN BELEDİYESİ: ‘SOSYAL MEDYA’ EĞİTİMİ

   Belediyemiz, her geçen gün daha da gelişen bilgi çağında sosyal medyanın öneminin artmasından dolayı yöneticilerimize ve ilgili personelimize yönelik sosyal medya eğitimi düzenledi.

   Eğitime önem veren Belediyemiz, daha önce birçok alanda ilgili personele yönelik düzenlediği eğitimlerin benzerini günümüzün en yaygın iletişim ağlarından bir tanesi olan sosyal medya alanında gerçekleştirdi.

   Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı ve Dijital Medya Uzmanı Eğitimci-Yazar Said Ercan tarafından Belediye Meclis Salonunda verilen eğitimlere, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve belediyemiz bünyesinde görev yapan teknik personellerimiz katıldı.

   Oldukça verimli geçen eğitimler sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, “Dijital Medya Uzmanı Eğitimci-Yazar Said Ercan’ın harika tespitleriyle ‘Sosyal Medya, Dijital Dünya ve Farkındalık’ konulu eğitim seminerine yönetici arkadaşlarımızla beraber katıldık. Verimli geçen seminerden dolayı Said bey’e teşekkür ederim” dedi.

   Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı ve Dijital Medya Uzmanı Eğitimci-Yazar Said Ercan ise Adıyaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sosyal medyanın püf noktaları hakkında katılımcılara bilgiler verdi.