Gündem
Giriş Tarihi : 26-07-2021 20:11   Güncelleme : 26-07-2021 20:11

ADIYAMAN BELEDİYESİ: MUHTARLARDAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

   Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar, Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: MUHTARLARDAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

   Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

   Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa İlik ve yönetimi, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

   Ziyarette kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mustafa İlik, her fırsatta kendilerine destek olan Belediyemizin bütün birimleri adına Başkanımıza teşekkürlerini iletti.

   Belediye Başkanımız ise muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhtarlık, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bu kadar önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da devletimizin ve belediyemizin görevidir. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarımızla hep koordine içerisinde olmaya, sorunlarına kulak vermeye ve taleplerini imkanlarımız dahilinde yerine getirmeye gayret gösterdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de eksiklerimizi tamamlamış bir şekilde muhtarlarımıza ve mahallelerine gerekli hizmetleri götüreceğiz. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

   Sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanımız, muhtarlarla ilin ve mahallelerinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu.