Gündem
Giriş Tarihi : 04-08-2021 03:16   Güncelleme : 04-08-2021 03:16

ADIYAMAN BELEDİYESİ: İTFAİYE EKİPLERİMİZ BU KEZ MARMARİS YANGINI İÇİN YOLA ÇIKTI

   İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz, Muğla’nın Marmaris ilçesinde meydana gelen orman yangınına müdahale edilmesi için bölgeye ekip gönderdi

ADIYAMAN BELEDİYESİ: İTFAİYE EKİPLERİMİZ BU KEZ MARMARİS YANGINI İÇİN YOLA ÇIKTI

   İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz, Muğla’nın Marmaris ilçesinde meydana gelen orman yangınına müdahale edilmesi için bölgeye ekip gönderdi.

   Geçtiğimiz hafta Osmaniye ve Manavgat’taki orman yangınlarının söndürülmesi için başlatılan seferberliğe katılan İtfaiye Müdürlüğümüz, bu kez de Muğla’nın Marmaris ilçesinde etkili olan orman yangınını söndürme çalışmalarına katılması amacıyla bölgeye 2 araç ve 4 kişiden oluşan bir ekip yolladı.

   Konu ile ilgili kısa bir bilgi veren İtfaiye Müdürlüğü yetkililerimiz, “Ülkemizde etkili olan orman yangınlarına karşı mücadelelere Adıyaman Belediyesi olarak biz de destek olmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede, geçtiğimiz hafta Osmaniye ve Antalya’nın Manavgat ilçelerinde etkili olan yangınlara müdahale etmesi için bölgeye ekip yollamıştık. Buradaki yangının kontrol altına alınmasıyla şimdide 2 araç ve 4 kişiden oluşan ekibimizi Muğla’nın Marmaris ilçesine uğurladık. İnşallah el birliğiyle bu felaketin üstesinden geleceğiz” diye konuştu.