Gündem
Giriş Tarihi : 04-08-2021 03:13   Güncelleme : 04-08-2021 03:13

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BELEDİYEMİZDEN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLÜ SINAV

   Daha önce LGS’ye ve YKS’ye hazırlanan öğrenciler için ücretsiz online tekrar kampı düzenleyen Belediyemiz, bu kez PYBS Bursluluk Sınavına girecek olan öğrenciler için ücretsiz eğitim kampı ödüllü bir sınav düzenledi

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BELEDİYEMİZDEN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLÜ SINAV

   Daha önce LGS’ye ve YKS’ye hazırlanan öğrenciler için ücretsiz online tekrar kampı düzenleyen Belediyemiz, bu kez PYBS Bursluluk Sınavına girecek olan öğrenciler için ücretsiz eğitim kampı ödüllü bir sınav düzenledi.

   Belediyemiz eğitime verdiği destekleri arttırarak sürdürüyor. Daha önce, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi öğrencilerin son eksiklerini tamamlamalarını sağlamak amacıyla ücretsiz online tekrar kampı düzenleyen Belediyemiz, şimdi de Adıyaman eğitim Akademisi ile birlikte 6. sınıftan 7. sınıfa geçen ve 7. sınıftan 8. sınıfa geçerek PYBS bursluluk sınavına girecek olan öğrencilerin katılabildiği bir ödüllü deneme sınavı düzenledi.

   Başarı sıralamasında olan ilk 40 öğrenciye bursluluk sınavına yönelik ücretsiz hazırlık eğitimi ödüllü sınav Adıyaman Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yapıldı. Sınava öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.