Gündem
Giriş Tarihi : 10-06-2021 08:16   Güncelleme : 10-06-2021 08:16

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, YAPILACAK ÇALIŞMALARI MAHALLE SAKİNLERİYLE PAYLAŞTI

  Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, YAPILACAK ÇALIŞMALARI MAHALLE SAKİNLERİYLE PAYLAŞTI

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, İmamağa Mahallesi Muhtarı Mehmet Işıkgün ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, mahallede planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, yeniden sıklaştırdığı mahalle ziyaretlerini bu kez İmamağa Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

   İmamağa Mahallesi Muhtarı Mehmet Işıkgün’ü ziyaret edip, mahallenin sorunları ile ilgili bilgiler alıp, mahallede başlatılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkanımız, mahalle sakinlerinin de sorun ve taleplerini dinledi.

   Başkanımız İmamağa Mahallesi ziyaretinde yaptığı konuşmada, “İmamağa Mahallesi Muhtarımız Mehmet Işıkgün’ü ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, hem mahallede yapılacak çalışmaları ilettik, hem de vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri dinledik. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmaların amacına ulaşmasına büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bunun için de hemşerilerimizin talep ve önerilerini hassasiyetle dinliyoruz” diye konuş.

   İmamağa Mahallesi Muhtarı Mehmet Işıkgün ve mahalle sakinleri ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.