Gündem
Giriş Tarihi : 26-07-2021 20:11   Güncelleme : 26-07-2021 20:11

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, LGS ŞAMPİYONUNU MAKAMINDA AĞIRLADI

   Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, LGS ŞAMPİYONUNU MAKAMINDA AĞIRLADI

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, LGS’de Türkiye birinciler arasında yer alan Adıyamanlı Muhammed Fatih Kablan ve ailesini makamında ağırlayarak, başarılı öğrenciyi tebrik etti.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 2021 Liselere Geçiş Sınavı (LGS)’nda tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye Şampiyonu olan Adıyamanlı öğrenciyi, ailesini ve okul yöneticisini makamında kabul ederek, tebrik etti.

   Başkanlık makamında gerçekleştirilen programda Başkanımızı ziyaret eden TPAO Ortaokulu öğrencilerinden Muhammet Fatih Kablan’a bundan sonraki yaşamında da başarılar dileyen Başkanımız, başarıda emeği geçen herkesi ayrı ayrı tebrik etti.

   Elde edilen başarıyla Adıyaman’ın kendilerinin de göğsünü kabarttığını söyleyen başarılı öğrenci Muhammet Fatih’e çeşitli hediyeler takdim eden Başkanımız, tüm öğrencilerin bu başarıyı örnek almasını istedi.

   Ziyaret sonunda Başkanımız, LGS 2021 Türkiye Şampiyonlarından Adıyamanlı öğrenci Muhammet Fatih Kablan, ailesi ve okul yöneticileri toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.