Gündem
Giriş Tarihi : 17-09-2021 02:30   Güncelleme : 17-09-2021 02:30

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, İŞİTME ENGELLİ ÇİFTİN NİKAHINI KIYDI

   Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, İŞİTME ENGELLİ ÇİFTİN NİKAHINI KIYDI

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, nikah akdini gerçekleştirmek için Belediyemiz Nikah Müdürlüğüne başvuran işitme engelli çiftin nikahını kıydı.

   Adıyaman’da yaşayan işitme engelli Mesut Omağ ile Dilan Tosun çifti nikah akdini yerine getirmek için Belediyemiz Nikah Müdürlüğüne başvuruda bulundu. Genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmak istemeyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, çiftin nikahını kıydı.

   Nikah Salonunda gerçekleşen törende Omağ ve Tosun çiftinin nikah şahitliğini ise AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emrah Bulucu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, İl Genel Meclis Üyesi Fatih Olgun ile Belediye Meclis Üyesi Yaşar Özkan yaptı.

   İşaret Dili Uzmanı eşliğinde kıyılan nikahın ardından Başkanımız ve şahitler, genç çifti ve ailelerini tebrik etti. Başkanımız ise yaptığı konuşmada, “Mesut ve Dilan evlatlarımızın birlikteliğini perçinledik ve nikahlarını kıydık. Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında mutluluklar diliyorum” diye konuştu.