Gündem
Giriş Tarihi : 12-07-2021 16:53   Güncelleme : 12-07-2021 16:53

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

   Belediyemiz tarafından çeşitli noktalarda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız, sorumlulardan bilgiler alıyor

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

   Belediyemiz tarafından çeşitli noktalarda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız, sorumlulardan bilgiler alıyor.

   Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından şehrin birçok noktasında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

   1. Çevreyolu ile Siteler Mahallesi’nde devam eden çalışmaları inceleyen Başkanımız burada yaptığı açıklamada Adıyaman için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin asfaltlama çalışması yürüttüğü 1. Çevreyolu ile Siteler Mahallesi Kavi Caddesinde incelemelerde bulunduk. Yol kazı ve dolgu çalışması yapılan caddelerdeki çalışmalar hakkında bilgiler aldık. İnşallah en kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak yolları halkımızın hizmetine açacağız” diye konuştu.

   Vatandaşlar ise gayretlerinden ötürü Başkanımız ve ekiplerimize teşekkür ederek, yolların asfaltlanmasıyla önemli bir sorunlarının daha ortadan kalkacağını ifade etti.