Gündem
Giriş Tarihi : 29-07-2021 00:01   Güncelleme : 29-07-2021 00:01

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, ASFALT PLENTİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

   Belediyemiz tarafından Kuruçay alanında sürdürülen asfalt plenti inşaatını inceleyen Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ, ASFALT PLENTİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

   Belediyemiz tarafından Kuruçay alanında sürdürülen asfalt plenti inşaatını inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, projenin yakın zamanda tamamlanarak tam kapasite ile hizmet vereceğini dile getirdi.

   Adıyaman’da asfaltlama çalışmalarında kaliteyi arttırıp, maliyeti düşürmek için kendi asfalt plentini kuran Belediyemiz, Kuruçay alanında devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaştı.

   İl Özel İdaresi ve Karayolları Şube Şefliği’nin Kuruçay Mevkiinde bulunan asfalt tesisi civarındaki 42 dönümlük alanda sürdürülen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı. İncelemeler sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, projenin yakın bir zamanda tamamlanarak tam kapasite ile hizmete başlayacağını müjdeledi.

   Adıyaman’ın geleceği için çalıştıklarını söyleyerek konuşmasına devam eden Başkanımız, yakın bir zamanda Adıyaman’ın asfalt sorununun tamamen ortadan kalkacağını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “İlimizde yaşanan yol sorununun çözümü için başlattığımız asfalt plenti tesisimizin inşaat çalışmalarını inceledik. Bu tesisi tamamladıktan sonra şehrimizin en ücra noktalarına kadar ulaşım sorurunu çözüp, vatandaşlarımızın önemli bir sorununa daha neşter vuracağız inşallah.”