Gündem
Giriş Tarihi : 07-09-2021 02:07   Güncelleme : 07-09-2021 02:07

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ, VATANDAŞLA SOHBET ETTİ

   Belediyemiz tarafından çeşitli noktalarda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız, bölge sakinletriyle de bir araya gelerek sohbet etti

ADIYAMAN BELEDİYESİ: BAŞKANIMIZ ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ, VATANDAŞLA SOHBET ETTİ

   Belediyemiz tarafından çeşitli noktalarda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız, bölge sakinletriyle de bir araya gelerek sohbet etti.

   Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından şehrin birçok noktasında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, bu incelemeler sırasında vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet ediyor.

  Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından çalışmaların sürdürüldüğü noktalardan bir tanesi olan Siteler Mahallesi’ndeki Kavi Caddesi’nde de çalışmaları inceleyen Başkanımız, burada yaptığı açıklamada, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Siteler Mahallesi Kavi Caddesinde sürdürülen asfalt çalışmalarını inceleyerek sorumlu arkadaşlarımzıdan bilgiler aldık. İnşallah en kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak yolları halkımızın hizmetine açacağız” dedi.

   İnelemeler sırasında cadde sakinleriyle de bir araya gelen Başkanımız, amaçlarının bütün sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu dile getirdi.