Gündem
Giriş Tarihi : 12-07-2021 16:53   Güncelleme : 12-07-2021 16:53

ADIYAMAN BELEDİYESİ: ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI, KSS ESNAFINA ZİYARET

   Her fırsatta Adıyaman esnafının yanında olan Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI, KSS ESNAFINA ZİYARET

   Her fırsatta Adıyaman esnafının yanında olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek esnafın sorununu dinledi, yapılan seçimle KSS Başkanlığı görevine seçilen Adnan Kırıktaş’a hayırlı olsun dileğinde bulundu.

   Ziyarete sanayi sitesi esnafını tek tek dolaşarak başlayan Başkanımız, burada esnaflarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Adıyaman Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını da sözlerine ekleyen Başkanımız, “Fırsat buldukça vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bugün de alın teriyle çalışan Küçük Sanayi Sitesi esnafımızı ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulunduk. Ayrıca esnafımızın şehrimizin kalkınmasına yönelik görüş ve önerilerini de dinleyerek notlarımızı aldık. İnşallah hep birlikte Adıyaman’ımızı hak ettiği noktalara getireceğiz” diye konuştu.

   Küçük Sanayi Sitesi esnafına yaptığı ziyaretten sonra, yapılan seçimle Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığına seçilen KSS Başkanı Adnan Kırıktaş’ı da ziyaret eden Başkanımız, Kırıktaş’a yeni görevinde başarılar diledi.