Gündem
Giriş Tarihi : 08-07-2021 00:23   Güncelleme : 08-07-2021 00:23

ADIYAMAN BELEDİYESİ: ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI HASTA VE HASTA YAKINLARINA MORAL ZİYARETİ

   Belediye Başkanımız Dr

ADIYAMAN BELEDİYESİ: ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI HASTA VE HASTA YAKINLARINA MORAL ZİYARETİ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine yaptığı ziyarette hasta, hasta yakınlarına moral verdi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ile birlikte Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarına moral verdi.

   Gerek yatan hasta odalarını tek tek dolaşarak, gerekse kafeterya ve bahçede bulunan hastalarla yakından ilgilenen Başkanımız ve AK Partili yöneticiler, hastaların ve hasta yakınlarının sorun ve taleplerini dinledi.

   Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, “Hastanede yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, bir şeye ihtiyaçları olup-olmadığını sorduk. Tedavileri süren hastalarımıza acil şifalar diledik” diye konuştu.

   Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden hasta ve hasta yakınları ise bu ziyaretin kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin’e ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış’a teşekkür etti.