Gündem
Giriş Tarihi : 29-11-2021 22:45   Güncelleme : 29-11-2021 22:45

ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI ‘TANITIM GÜNLERİ’NE DAVET

BAŞKANIMIZDAN ‘TANITIM GÜNLERİ’NE DAVET

ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI ‘TANITIM GÜNLERİ’NE DAVET

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Akit TV’de yayınlanan ‘Gün Ortası’ programına konuk olarak hem Adıyaman hakkında detaylı bilgiler verdi, hem de İstanbul’da yaşayan vatandaşları 1-5 Aralık tarihleri arasında Yeni Kapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ne davet etti.

   Adıyaman’ın tanıtımına büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 1-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yeni Kapı Etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ hakkında bilgiler verip, davette bulunmak için Akit TV’de yayınlanan ‘Gün Ortası’ programına konuk oldu.

   Feridun Erdoğral tarafından hazırlanıp, sunulan programda Adıyaman hakkında bilgiler veren Başkanımız, tarihi, kültürü, doğası, tatları ve insanlarıyla muhteşem bir kent olan Adıyaman’ı herkesin görüp, tanıması gerektiğini dile getirdi.

   Programın devamında belediyenin çalışmaları ile ilgili de bilgiler veren Başkanımız, “Adıyaman için birçok projeyi hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ne kadar çalışırsak çalışalım hemşerilerimiz için az gelir” diye konuştu.

   Başkanımız programın kapanışında da, Akit TV yetkililerine ve izleyicilere teşekkür ederek, bir kez daha 1 Aralık Çarşamba günü kapılarını açacak olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ne davetini yineledi.

AdminAdmin